Triduum Paschalne
św. Kastor, św. Malchus, św. Aleksander, św. Cyryl, św. Proteriusz

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

17 września 2022r. Odsłon: 533

1. W środę o godzinie 16:30 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  2. W przyszłą niedzielę, po każdej mszy świętej odbędzie się zbiórka na Hospicjum Świętego Jana Ewangelisty w Szczecinie.

Na mszy świętej o godzinie 12:00 poświęcimy książeczki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, a także rozdamy Domowniczki.

O godzinie 19:00 w parafii św. Wojciecha odbędzie się Wieczór Chwały, modlitwa uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem, prowadzona przez wspólnotę z Białegostoku.

2. Jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca dziękujemy za ofiary składane na cele inwestycyjne parafii.

Na trawniku przy pomniku św. Jana Pawła II chcemy (podobnie jak w poprzednim roku) zasadzić krokusy i tulipany. Zwracam się z prośbą o ofiarowanie cebulek kwiatowych krokusów i tulipanów, do wystawionych koszy, które będą w naszym kościele.Cebulki będziemy zbierać do końca września. Mamy nadzieję, że tych cebulek będzie na tyle dużo, że na przyszłą wiosnę teren będzie wyglądał zachwycająco. Jednocześnie pomoc w sadzeniu zadeklarowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1.