XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
5 dni temu, 2025-09-27
Odsłon: 258
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
- Dziś o godz.15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, ma miejsce Międzynarodowa koronka na ulicach miast. Wszyscy jesteśmy zaproszeni do modlitwy, by stanąć np.: na ulicy, przed domem, krzyżem misyjnym, przydrożną kapliczką i odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
- Po mszy świętej ofiarą do puszek wesprzemy Hospicjum Perinatalne w Szczecinie oraz codzienną pracę hospicjów na rzecz chorych i ich rodzin.
- W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
W czwartek modlimy się o powołania, adoracja po mszy świętej wieczornej do godziny 19:30.
W piątek możliwość spowiedzi świętej od godziny 17:00. Po mszy świętej zmiana tajemnic Żywego Różańca.
W sobotę o godzinie 17:30 ostatnie nabożeństwo dwudziestu sobót. W tym dniu odwiedzimy naszych chorych.
- Od środy rozpoczynamy modlitwę różańcową: w pierwszy czwartek miesiąca po mszy świętej wieczornej, w pozostałe dni o godzinie 17:30.
- Zapraszamy uczniów szkoły średniej na katechezę parafialną (czwartek, godzina 19:00).
- W przyszłą niedzielę:
- na mszy świętej o godzinie 12:00 poświęcimy różańce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej
- o godzinie 17:15 Suplika do Matki Bożej Pompejańskiej – Królowej Różańca Świętego, która odmawiana jest dwa razy w roku: 8 maja oraz w pierwszą niedzielę października, po suplice modlitwa różańcowa.
- Rozpoczęły się prace związane z kapitalnym remontem salki katechetycznej, korytarza oraz toalet. Prosimy o wsparcie materialne, które można składać poprzez wpłatę na konto parafialne, stronę parafii lub bezpośrednio do księży. Dziękujemy wspólnocie Żywego Różańca za złożone ofiary na ten cel.
- Za ofiary składane na cele parafialne serdecznie dziękujemy, Bóg zapłać. Dziękujemy także za ofiarowane cebulki krokusów.
- Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Tygodnik Niedziela” oraz dwumiesięcznik „Misyjne Drogi”.
WASI DUSZPASTERZE