św. Jowinian, św. Eutymiusz, św. Maksym, św. Britto, św. Hilary
5 maja 2024

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

23 września 2023r. Odsłon: 521

1. Dziś po każdej mszy świętej zbiórka do puszek na Hospicjum Świętego Jana Ewangelisty w Szczecinie i Hospicjum Domowe w Świnoujściu.
  2. W czwartek 28 września, o godz.15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny ma miejsce Międzynarodowa koronka na ulicach miast.   Jesteśmy wszyscy zaproszeni do modlitwy, by stanąć np.: na ulicy, przed domem, biurem, fabryką, szkołą, kościołem, krzyżem misyjnym, przydrożną kapliczką, szpitalem, hospicjum itd. i odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  3. W sobotę o godzinie 17:30 zakończenie nabożeństwa Dwudziestu Sobót.
  4. W przyszłą niedzielę na mszy świętej o godzinie 12:00 poświęcimy różańce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

O godzinie 17:15 Suplika do Matki Bożej Pompejańskiej – Królowej Różańca Świętego, która odmawiana jest dwa razy w roku: 8 maja oraz w pierwszą niedzielę października, a po niej modlitwa różańcowa.

1. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy, Bóg zapłać.

Na trawniku przy pomniku św. Jana Pawła II chcemy (podobnie jak w poprzednim roku) zasadzić krokusy i tulipany. Zwracam się z prośbą o ofiarowanie cebulek kwiatowych krokusów i tulipanów, do wystawionych koszy, które będą w naszym kościele.  Cebulki będziemy zbierać do końca września. Mamy nadzieję, że tych cebulek będzie na tyle dużo, że na przyszłą wiosnę teren będzie wyglądał zachwycająco.