Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora kościoła, patronki Europy
29 kwietnia 2024

X NIEDZIELA ZWYKŁA

15 czerwca 2023r. Odsłon: 224

1. We wtorek nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny z Fatimy, procesja po mszy świętej wieczornej. W tym dniu nie ma nabożeństwa czerwcowego o godzinie 17:30.
  2. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, procesja o godzinie 17:30, a po niej poświęcenie wianków.
  3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W sobotę uroczystość Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny – odpust parafialny. Msza święta o godzinie 12:00, a po niej procesja wokół rynku.

Podczas mszy świętej ks. Proboszcz będzie obchodził 30. rocznicę święceń kapłańskich.

1. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację procesji Bożego Ciała. Dziękujemy policji i straży pożarnej za zabezpieczenie trasy, osobom, które przygotowały ołtarze i za ich posprzątanie, za nagłośnienie podczas procesji, panom za niesienie baldachimu, paniom i panom za niesienie chorągwi, służbie liturgicznej za czynne zaangażowanie, dzieciom sypiącym kwiaty i ich rodzicom oraz organiście.
  2. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godzinie 17:30.
  3. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy, Bóg zapłać.
  4. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca, ofiary z tacy przeznaczone będą na cele inwestycyjne parafii.