św. Ludwik Maria Grignion de Montfort, św. Piotr Chanel, św. Afrodyzjusz, św. Charłamp, św. Witalis
28 kwietnia 2024

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25 lutego Odsłon: 384

1. Rekolekcje wielkopostne zostały przełożone na czwartą niedzielę wielkiego postu. W modlitwie polecajmy ks. Andrzeja Lemieszko, który obecnie znajduje się w szpitalu.
  2. Polecajmy w modlitwie:
    • naszą archidiecezję modląc się o wybór nowego metropolity
    • polskich rolników
    • całą naszą Ojczyznę
  3. Dziś obchodzimy Niedzielę „Ad Gentes”, pod hasłem ”W Kościele jesteśmy wspólnotą misyjną”. Modlitwą i ofiarą wspierajmy misjonarzy i misjonarki.
  4. Nabożeństwo Gorzkich Żali, o godzinie 17:15.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.
  • W czwartek modlimy się o powołania, adoracja po mszy świętej wieczornej do godziny 19:30.
  • W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Dla dzieci i młodzieży o godzinie 16:00, dla dorosłych o godzinie 17:15. Możliwość spowiedzi świętej od godziny 17:00. Zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy świętej wieczornej.
  • W sobotę nabożeństwo po mszy świętej porannej. W tym dniu odwiedzimy naszych chorych i jednocześnie prosimy o zgłoszenie chęci przyjęcia posługi sakramentalnej.
  1. W czwartek o godzinie 16:30 obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  2. Od przyszłego piątku po drodze krzyżowej i po mszach świętych w niedzielę zostanie wystawiona puszka na kwiaty do Bożego grobu.
  3. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy, Bóg zapłać.
  4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką. Od przyszłego tygodnia sprzedawane będą świece Caritas.