św. Ludwik Maria Grignion de Montfort, św. Piotr Chanel, św. Afrodyzjusz, św. Charłamp, św. Witalis
28 kwietnia 2024

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

19 marca Odsłon: 641

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godzinie 17:15.
  2. We wtorek obchodzimy uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.
  3. W środę msza święta w intencji osób chorych i ich opiekunów oraz za wszystkich potrzebujących modlitwy. Po mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna modlitwa połączona z indywidualnym z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. W tym dniu wyjątkowo nie  będzie nowenny o godzinie 17:30.
  4. Od środy do piątku odbędą się rekolekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 (klasy 4-7).
  5. W piątek o godzinie 19:30 w kościele św. Bonifacego rozpocznie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej, która przejdzie ulicami naszego miasta. Nabożeństwo zostanie zakończone przy pomniku św. Jana Pawła II przy naszym kościele. Nie będzie nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godzinie 16:00 i 17:15.
  6. W sobotę odwiedzimy naszych chorych i jednocześnie prosimy o zgłoszenie chęci przyjęcia posługi sakramentalnej
  7. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na wszystkich mszach świętych. O 11:45 rozpocznie się procesja wokół kościoła spod pomnika św. Jana Pawła II.
  8. Parafialny Zespół Caritas zachęca do zakupu palm, ciast i świec na kiermaszu, który odbędzie się w przyszłą niedzielę, po mszach świętych o godzinie 7:00, 9:00, 10:30 i 12:00.
  9. Spowiedź święta: w niedzielę na każdej mszy świętej, w poniedziałek od 17:30 do 19:30, od wtorku do soboty od godziny 17:30.
  10. Od środy w zakrystii będzie można zapisać się na nocne czuwanie przy Grobie Pańskim z Wielkiego Piątku na Wielką Sobotę.
  11. Od 16 do 24 marca 2024 roku nasza parafia włącza się w ogólnopolską nowennę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego.
  12. Za ofiary składane na cele inwestycyjne parafii serdecznie dziękujemy, Bóg zapłać.
  13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: „Tygodnik Niedziela” i dwumiesięcznik „Misyjne drogi” (jest to czasopismo wydawane przez Zgromadzenie Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej).
  14. Po mszy świętej można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty do Bożego grobu.
  15. W zakrystii i w przedsionku kościoła można nabyć świece Caritas. Wielkopostne ofiary na Parafialny Zespół Caritas zostaną przekazane na wsparcie zakupu łóżka medycznego dla Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Szpitalu Barlinek.

KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI

18 maja, w godzinach: 9:00-16:00

zapisy: imię i nazwisko narzeczonych

przesłane na messenger albo e-mail „biuro@parafiabarlinek.pl

albo osobiście w godzinach urzędowania Kancelarii parafii.

Więcej informacji wkrótce.