św. Ludwik Maria Grignion de Montfort, św. Piotr Chanel, św. Afrodyzjusz, św. Charłamp, św. Witalis
28 kwietnia 2024

III NIEDZIELA ZWYKŁA

21 stycznia Odsłon: 446

1. Od 17 do 25 stycznia przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. Dziś przeżywamy Dzień Babci, a w poniedziałek Dzień Dziadka. Pamiętajmy w modlitwie o naszych najbliższych.
  3. W poniedziałek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu. To ostatni dzień kolędy (ul. Kościelna o godzinie 16:00). We wtorek kolęda uzupełniająca.
  4. Kancelaria parafialna, w tym tygodniu, czynna jest we wtorek i w środę po mszy świętej wieczornej do godziny 19:00.
  5. Przed naszym kościołem można obejrzeć okolicznościową wystawę związaną z jubileuszem 800 lat od powstania pierwszej bożonarodzeniowej stajenki, dzięki inicjatywie św. Franciszka z Asyżu. Tablice powstały z inicjatywy Franciszkańskiego Zakonu Świeckich ze wspólnoty Gorzowskiej.
  6. Serdecznie dziękujemy za ofiary na uruchomienie ogrzewania świątyni. W ubiegły czwartek zostały zakończone prace przy uruchomieniu ogrzewania w kościele. W przyszłą niedzielę zostanie przekazana informacja o wszystkim co dotyczy rozliczenia i działania instalacji grzewczej w naszym kościele.