Triduum Paschalne
św. Kastor, św. Malchus, św. Aleksander, św. Cyryl, św. Proteriusz

I NIEDZIELA ADWENTU

26 listopada 2022r. Odsłon: 800

1. Rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ojciec Krzysztof Piskorz karmelita bosy. Potrwają one do środy. Nauka rekolekcyjna od poniedziałku do środy na mszach świętych o godzinie 9:00 i 18:00. W tych dniach nie będzie mszy świętej o godzinie 7:00.
  2. Dziś o godzinie 15:00 będziemy modlić się na cmentarzu (ul. Gorzowska i Jaromierki) w intencji naszych zmarłych.
  3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi świętej po mszy świętej wieczornej do godziny 19:30.
  4. Modlitwa wypominkowa od poniedziałku do środy o godzinie 17:30.
  5. W czwartek i piątek o godzinie 18:00 zapraszamy na roraty, szczególnie dzieci, młodzież.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania, adoracja po mszy świętej wieczornej do godziny 19:30. W piątek możliwość spowiedzi świętej od godziny 17:00. Po mszy świętej zmiana tajemnic Żywego Różańca. W sobotę nabożeństwo po Mszy Świętej porannej.
  7. W sobotę 3 grudnia nasza parafia, Koło Gospodyń Wiejskich w Rychnowie i Organizacja Przedsiębiorców Barlinek organizuje Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy. Uroczyste otwarcie o godzinie 13:00. Zapraszamy do stoisk ustawionych wokół kościoła, na koncert kolęd wykonywanych przez zespół „Szczecinianie” o godzinie 15:00. Będą także rozprowadzane świece Caritas i opłatki na stół wigilijny. Szczegóły na plakacie.
  8. Z racji na organizację jarmarku bożonarodzeniowego (pierwsza sobota miesiąca) naszych chorych odwiedzimy w sobotę 10. grudnia. Prosimy o zgłoszenie chęci przyjęcia posługi sakramentalnej.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, a także opłatki, świece Caritas, sianko, kartki świąteczne, różańce i medaliki z wizerunkiem Matki Bożej z naszego kościoła oraz lampiony na roraty.
  10. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy, Bóg zapłać.

Wraz ze Szkołą Podstawową nr 1 w Barlinku zachęcamy do świątecznej zbiórki żywności

dla osób potrzebujących. Produkty można przynosić do kościoła.

Szczegółowe informacje zamieszczone są w gablocie.

Zachęcamy do pomocy najuboższym,

a także do włączenia się do akcji Paczuszka dla Maluszka.