dodano: 2022-11-05 18:40:31 edycja: 2022-11-05 21:25:53 autor: 59 odsłon: 586

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu. O godzinie 15:00 będziemy modlić się na cmentarzu w intencji naszych zmarłych. Po zakończonej modlitwie będzie możliwość poświęcenia nagrobków.
  2. We wtorek po mszy świętej wieczornej katecheza poprowadzona przez ks. proboszcza, na temat: Nauka Społeczna Kościoła. Dlaczego Kościół powinien wypowiadać się w sprawach społecznych.
  3. W piątek 104. Rocznica Odzyskania Niepodległości. Msza święta w intencji Ojczyzny o godzinie 10:00. Ksiądz proboszcz udziela dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Dyspensa dotyczy naszych parafian i osób przebywających na terenie naszej parafii.
  4. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godzinie 12:00 katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  5. Od tego tygodnia będą rozprowadzane po domach opłatki wigilijne. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na cele parafialne.
  6. Na stoliku przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone kartki na wypominki. Prosimy, aby imiona były zapisane w mianowniku, w sposób czytelny. Modlitwa wypominkowa od poniedziałku do soboty o godzinie 17:30.
  7. Zachęcamy do podjęcia modlitwy w intencji dzieci i młodzieży, codziennie jeden dziesiątek różańca do końca roku szkolnego. Deklaracje znajdują się przy wyjściu na stoliku, podpisane prosimy przynieść do zakrystii.
  9. Za ofiary składane na cele archidiecezji serdecznie dziękujemy, Bóg zapłać.

05 listopada 2022r. 05 listopada 2022r. 59 586