Barlinek, dn. 01.10.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. O godz. 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
2. Dzisiaj na Mszy św. o godzinie 12:00 poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Różaniec dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16:45. Serdecznie zapraszamy.
4. W tym tygodniu wspominamy; w poniedziałek: Św. Aniołów Stróżów, a w sobotę: Matkę Bożą Różańcową. Zapraszamy na Msze św. o godzinie 7.00 i 18.00.
5. W środę podczas Mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych.
6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XVII Dzień Papieski. Tego dnia na ulicach naszego miasta będzie kwestowała młodzież zbierając fundusze na stypendia dla dzieci i młodzieży z rodzin najuboższych.
7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek na nabożeństwie różańcowym będziemy się modlić o powołania i za powołanych, szczególnie za naszego kleryka Wojtka.  W piątek odwiedzimy chorych parafian. Spowiedź święta rano i po południu od godz. 17:00. W piątek wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:30. Nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszy św. porannej.
8. W następna niedziele będziemy gościć księdza z Afryki, który będzie głosił świadectwo o budzącej się wierze katolickiej na „Czarnym Lądzie”. Ofiary składane w tym dniu przeznaczone będą na misje w Afryce.
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką. Szczególnie polecamy artykuł : „ Wołanie o trzeźwość”.
10. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania w każdą niedzielę po Mszy św. o godzinie 10:30.
11. Za ofiary składane na potrzeby naszej Archidiecezji w imieniu Księdza Arcybiskupa serdecznie dziękujemy.
12. Solenizantom i jubilatom składamy życzenia i zapewniamy o modlitwie.
13. Zakończenie Roku Maryjnego, który w naszej Archidiecezji przeżywamy z okazji 100. Rocznicy objawień w Fatimie, 300. Rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej i 140. Rocznicy objawień w Gietrzwałdzie, odbędzie się 13 października br. w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Zapisy na wyjazd do Szczecina w zakrystii.
14. 14 października swoje święto patronalne obchodzić będzie parafia w Strąpiu. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii.
15. W poniedziałek o godzinie 18.00 swoje imieniny obchodzić będzie ks. Michał. Zapraszamy na Msze św. za dostojnego solenizanta w której, będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo i wiele łask Bożych na dalsze lata posługi duszpasterskiej.

Wasi duszpasterze