6 stycznia w uroczystość Objawienia Pańskiego ulicami naszego miasta przeszedł Orszak Trzech Króli, któremu przewodzili Kacper, Melchior i Baltazar. Podczas Mszy św. poświęcono wodę i kredę, którą każdy mógł zabrać do swoich domów.

       Po Mszy św., nagrodzono dzieci, które wzięły udział w orszaku i miały na sobie najpiękniejsze stroje królewskie. Dziękujemy Pani Danucie Tomiałojć – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Barlinku, oraz Paniom Katechetkom Marzenie Łodygowskiej i Annie Birut za pomoc w wyłonieniu zwycięzców. Osobne podziękowania kierujemy pod adresem Policjantów z Komisariatu Policji w Barlinku, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem.  

 

Search

f t g

Informacje

Biuro parafialne  czynne jest:

    wtorek od godz. 9:00 do 10 :00
    czwartek od godz. 16:00 do 17:00
   

Kontakt

ul. Kościelna 3
74-320 BARLINEK
tel. (+48) 95 746-12-04
Gmina: Barlinek
Powiat: Myśliborski
www.parafiabarlinek.pl

parafiabarlinek@home.pl