W ubiegłą niedzielę, 17 listopada w naszym mieście, odbyły się VII Powiatowe Obchody Dnia Św. Huberta – patrona leśniczych i myśliwych. Podczas Mszy św. sprawowanej o godz. 12:00 modliliśmy się w intencji tych wszystkich, którym patronuje św. Hubert.

W uroczystości wzięli udział m.in. poczty sztandarowe z Kół Łowieckich, przedstawiciele Nadleśnictwa powiatu myśliborskiego, władze miejskie oraz mieszkańcy Barlinka. W trakcie mszy św., Nadleśniczy Nadleśnictwa Barlinek Sławomir Gibert, przekazał na ręce ks. dziekana Bronisława Lose, symboliczny czek na kwotę 4000 zł z przeznaczeniem jej dla lokalnej społeczności. Ks. proboszcz, dziękując za ten dar, przekazał całą kwotę Pani Zofii Gągało - prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci „Bratek”, aby wspomóc dorosłych podopiecznych Stowarzyszenia. Zaraz po Mszy św. odbył się krótki koncert chóru „Halka” oraz Zespołu Sygnalistów Myśliwskich „Gryf” Okręgowej Rady Łowieckiej w Szczecinie. 

Po koncercie mieszkańców Barlinka zaproszono na Rynek Miejski, gdzie odbyły się dalsze części programu. 

 

Search

f t g

Informacje

Biuro parafialne  czynne jest:

    wtorek od godz. 9:00 do 10 :00
    czwartek od godz. 16:00 do 17:00
   

Kontakt

ul. Kościelna 3
74-320 BARLINEK
tel. (+48) 95 746-12-04
Gmina: Barlinek
Powiat: Myśliborski
www.parafiabarlinek.pl

parafiabarlinek@home.pl