Dziś, podczas Mszy św. o godz. 10:30 modliliśmy się w intencji  naszego kościelnego - Pana Zbyszka Płocińskiego, który obchodzi swoje 85. urodziny. Pan Zbyszek od 25 lat posługuje w naszej parafii. Pragniemy złożyć Panu Zbyszkowi najserdeczniejsze życzenia: wielu łask Bożych, dobrego zdrowia oraz błogosławieństwa Bożego w tej jakże ofiarnej posłudze w naszej wspólnocie. Dziękujemy za trud pracy, za każdą chwilę spędzoną w świątyni, za dbałość w posłudze w zakrystii, a przede wszystkim za dawanie wzoru pobożności pracowitości.

Panie Zbyszku, dziękujemy za trud i głębokie poświęcenie, którymi szczególnie wpisujesz się w historię naszej parafii.

Niech Pan Bóg hojnie Ci błogosławi. Szczęść Boże!

 

 

Search

f t g

Informacje

Biuro parafialne  czynne jest:

    wtorek od godz. 9:00 do 10 :00
    środa od godz. 16:00 do 17:00
    czwartek od godz.19:00 do 20:00

Kontakt

ul. Kościelna 3
74-320 BARLINEK
tel. 95/746-12-04
Gmina: Barlinek
Powiat: Myśliborski
www.parafiabarlinek.pl