W Wielkim Poście Kościół głębiej przeżywa nabożeństwa Pasyjne rozważając Mękę Jezusa Chrystusa. Jak co roku w Wielką Środę mieszkańcy Barlinka i pobliskich miejscowości wspólnie rozważyli nabożeństwo Drogi Krzyżowej przemierzając ulice naszego miasta. Nabożeństwo rozpoczęło się przy kościele p.w. Św. Bonifacego w Barlinku a zakończyło się pod krzyżem na cmentarzu komunalnym przy ul. Gorzowskiej. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w zorganizowaniu Drogi Krzyżowej: Policji, zakładowi pogrzebowemu „Wrzos”, Nauczycielom, Pracownikom szkół oraz tegorocznym Maturzystom.

Search

f t g

Informacje

Biuro parafialne  czynne jest:

    wtorek od godz. 9:00 do 10 :00
    czwartek od godz. 16:00 do 17:00
   

Kontakt

ul. Kościelna 3
74-320 BARLINEK
tel. (+48) 95 746-12-04
Gmina: Barlinek
Powiat: Myśliborski
www.parafiabarlinek.pl

parafiabarlinek@home.pl