Przeżywaliśmy dziś Niedzielę Męki Pańskiej, czyli Niedzielę Palmową. Już tradycyjnie nasi najmłodsi parafianie przyszli na Mszę św. z własnoręcznie wykonanymi palmami a najpiękniejsze z nich zostały nagrodzone. Komisja miała niezwykle trudne zadanie ponieważ wszystkie palmy zrobiły duże wrażenie na oglądających. Palmy były wykonane własnoręcznie i w większości z naturalnych surowców. Zwycięzcom wręczono nagrody jak również pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Dziękujemy Paniom Danucie Tomiałojć, Annie Plenzner i Marzenie Łodygowskiej za wyłonienie zwycięzców konkursu.

Search

f t g

Informacje

Biuro parafialne  czynne jest:

    wtorek od godz. 9:00 do 10 :00
    czwartek od godz. 16:00 do 17:00
   

Kontakt

ul. Kościelna 3
74-320 BARLINEK
tel. (+48) 95 746-12-04
Gmina: Barlinek
Powiat: Myśliborski
www.parafiabarlinek.pl

parafiabarlinek@home.pl