6 stycznia jest Uroczystością Objawienia Pańskiego inaczej nazywaną Uroczystością Trzech Króli. Tradycyjnie już, ulicami naszego miasta przeszedł Orszak, który poprowadził wszystkich zebranych do świątyni abyśmy mogli spotkać się z Bogiem w Jego Słowie i w Komunii Świętej.

Po Mszy św. rozstrzygnięto konkurs dla dzieci, które przebrały się w stroje królewskie.

Dziękujemy wszystkim, który wzięli udział w Orszaku oraz tym, którzy pomogli w jego zorganizowaniu. W sposób szczególny dziękujemy policjantom z Komisariatu Policji w Barlinku, którzy dbali o nasze  bezpieczeństwo.

Search

f t g

Informacje

Biuro parafialne  czynne jest:

    wtorek od godz. 9:00 do 10 :00
    czwartek od godz. 16:00 do 17:00
   

Kontakt

ul. Kościelna 3
74-320 BARLINEK
tel. (+48) 95 746-12-04
Gmina: Barlinek
Powiat: Myśliborski
www.parafiabarlinek.pl

parafiabarlinek@home.pl