FATIMA
100-lecie Objawie

LIZBONA – FATIMA – BATALHA – NAZARE – OCEAN ATLANTYCKI

Pielgrzymka 5 – dniowa
Samolot
Termin: 19-23.06.2017.r.

Dzień 1 – Rozpoczęcie pielgrzymki. Transfer na lotnisko do Berlina. Bezpośredni lot do Lizbony; TP 531. Wylot: 6.00. Przybycie: 8.40LIZBONA. Zwiedzanie miasta: dzielnica Alfama, katedra, Parca do Comercio, Dolne miasto z Placem Rossio, klasztor Hieronimitów, pomnik Odkrywców, Wieża Betlejemska.

Dzień 2 – Śniadanie. FATIMA. Zwiedzanie wiosek Ajustrel – domów rodzinnych Łucji, Hiacynty i Franciszka oraz Valinhos – miejsca Objawień Anioła. Odwiedzenie miejsc Objawień Matki Bożej oraz Bazyliki Fatimskiej. Udział w różańcu i procesji  eucharystycznej. Do dyspozycji będzie również wolny czas na indywidualną modlitwę i refleksję. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3 – Śniadanie. FATIMA: Przejazd do NAZARE, gdzie znajduje się najstarsze  Sanktuarium Maryjne w Portugalii. Wypoczynek nad OCEANEM ATLANTYCKIM. Powrót do Fatimy. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 4 –Śniadanie. Przejazd do BATALHA. Zwiedzanie klasztoru Santa Maria da Vitoria, miejsca wpisanego na listę UNESCO z powodu wykwintnej formy gotyku  portugalskiego. Powrót do Fatimy. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 5 – Śniadanie (wczesne). Następnie transfer na lotnisko. Bezpośredni lot do Berlina; TP 538. Wylot: 9.10. Przybycie: 13.40.   Przejazd do Polski.
Zakończenie pielgrzymki.

Koszt: 2000 zł + 290 Euro

ŚWIADCZENIA:
Zakwaterowanie: hotele ***, pokoje 2,3-osobowe – 4 noclegi;
Transport: samolot na odcinku Berlin – Lizbona – Berlin oraz luksusowy autokar na miejscu (video, WC, barek, klimatyzacja);
Zwiedzanie: na całej trasie grupą opiekuje się pilot oraz kapłan;
Ubezpieczenie: koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków;
Wyżywienie: 4 śniadania i 4 obiadokolacje;


Search

f t g

Informacje

Biuro parafialne  czynne jest:

    wtorek od godz. 9:00 do 10 :00
    środa od godz. 16:00 do 17:00
    czwartek od godz.19:00 do 20:00

Kontakt

ul. Kościelna 3
74-320 BARLINEK
tel. 95/746-12-04
Gmina: Barlinek
Powiat: Myśliborski
www.parafiabarlinek.pl