O g ł o s z e n i a     d u s z p a s t e r s k i e

Barlinek, 19.05.2019

1.    Na nabożeństwo ku czci NMP zapraszamy codziennie o godz. 17:30.

2.    W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

·        W piątek /24 maja/ wspomnienie NMP, Wspomożycielki Wiernych

3.    Na katechezę dla dorosłych zapraszamy w środę podczas Mszy św. wieczornej.

4.    Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Medjugorie w dniach od 27 września do 5 października. W programie m.in. udział w Archidiecezjalnej Pielgrzymce na Jasnej Górze, zwiedzanie Krakowa, Medjugorje, Dubrownika i wiele innych. Koszt pielgrzymki wynosi 700 zł i 280 euro. Szczegółowy program wycieczki został wywieszony w gablocie pod chórem oraz na naszej stronie internetowej www.parafiabarlinek.pl. Wstępne zapisy prowadzone są do 20 czerwca. Szczegółowe informacje u ks. Michała. Są jeszcze wolne miejsca na wakacyjną wycieczkę w góry dla dzieci i młodzieży w dniach 23-29 czerwca.

5.    Organizatory Barlineckiego Biegu serdecznie zapraszają na pierwszy Barlinecki Bieg Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim, który odbędzie się w niedzielę /26 maja/ na stadionie miejskim o godz. 10:00. Udział w biegu jest płatny; osoby zainteresowane mogą się zgłaszać do poniedziałku. Pozostałych zapraszamy do kibicowania.

6.    Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.

7.    Za ofiary składane na potrzeby naszej parafii serdecznie dziękujemy, Bóg zapłać.

8.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia oraz zapewniamy  o naszej modlitwie. Wyrazy współczucia składamy tym wszystkim, których spotkały jakieś przykrości.

9.    W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku ŚP  Kazimierza MIKICIUK, Ewę TOMKOWIAK, Pawła MACIOŁ i Leona JAGODZIŃSKIEGO.

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...

Wasi duszpasterze