Barlinek, dn. 20.01.2019

O g ł o s z e n i a     d u s z p a s t e r s k i e

Dziś po Mszy św. o godz. 12:00 odbędą się Jasełka przygotowane przez uczniów SP1. Zachęcamy do przybycia i wzięcia udziału w tym misterium

W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

w poniedziałek /21 stycznia/ wspomnienie św. Agnieszki – dziewicy i męczennicy

W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci a we wtorek Dzień Dziadka. Pamiętajmy w tych dniach o naszej modlitwie w ich intencji.

W tym tygodniu kapłani odwiedzą z wizytą duszpasterską Rodziny:

• dziś  /20 stycznia/: ul. Gorzowska - od krzyża w kierunku miasta.
  • poniedziałek /21 stycznia/: ul. Chmielna
  • wtorek /22 stycznia/: ul. Stodolna 1
  • środa /23 stycznia/: ul. Stodolna 2 i 3
  • czwartek /24 stycznia/: ul. Stodolna 7, nr-y pozostałe oraz
    ul. Czereśniowa
    i Wiśniowa
  • piątek /25 stycznia/: ul. Górna – domy i uzupełnienia

Jeżeli ktoś z różnych przyczyn nie przyjął w swoim domu kolędy - a chciałby - można umówić się na daną godzinę w zakrystii po Msze św. Kolędę rozpoczynamy w sobotę od godz. 10:00,
w niedzielę od godz. 15.00 a w pozostałe dni od godz. 16:00. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne. W imieniu ks. Rektora serdecznie dziękujemy za wsparcie  – Bóg zapłać.

Szpital w Barlinku przystąpił do realizacji projektu rozwoju profilaktyki nowotworowej - dlatego istnieje możliwość  z bezpłatnego skorzystania z badań cytologicznych i kolonoskopowych. Zachęcamy do wykonania badań, które mogą ocalić nasze zdrowie i życie. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie w gablocie pod chórem.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.

Za ofiary składane na potrzeby naszej parafii serdecznie dziękujemy.

Solenizantom i jubilatom składamy życzenia oraz zapewniamy o naszej modlitwie. Wyrazy współczucia składamy tym wszystkim, których spotkały przykrości.

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku Ś.P. Janusza PLĄDER

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Wasi duszpasterze