Barlinek, 4 lipca 2021 r.

14. Niedziela zwykła w ciągu roku

1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła obchodzimy:
  • We wtorek /6 lipca/ wspomnienie św. Marii Teresy LEDÓCHOWSKIEJ, dziewicy
  • W czwartek /8 lipca/ wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
  1. Przeżywamy dziś pierwszą niedzielę miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja odbędzie się po Mszy Św. o godz. 12:00. Na zmianę tajemnic Żywego Różańca zapraszamy o godz. 17:00.
  2. W najbliższy poniedziałek będziemy gościć Pielgrzymów 30. Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę. Na Mszę św. w ich intencji zapraszamy we wtorek o godz. 8:00.
  3. W czasie przerwy wakacyjnej kancelaria parafialna będzie czynna w środy i czwartki w godz. 18:30-19:30.
  4. Z racji na stan pandemii zaplanowana pielgrzymka do Francji zostaje zawieszona do przyszłego roku.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.
  6. Za ofiary składane na potrzeby Archidiecezji serdecznie dziękujemy, Bóg zapłać.
  7. Solenizantom i jubilatom składamy życzenia oraz zapewniamy o naszej modlitwie. Wyrazy współczucia składamy tym wszystkim, których spotkały jakieś przykrości.
  8. Serdecznie witamy i pozdrawiamy w naszej parafii Gości. Życzymy Wam pięknej pogody oraz udanego i rodzinnego wypoczynku.

Wasi duszpasterze

Biuro parafialne  czynne: